Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Kystlandskap med småbåter
Olje på plate
26x38
Signert nede t.v.: Smith-Hald og nede t.h.: Smith-Hald
2 stk. selges samlet.
Vurdering
Tilslag NOK 11 000
Olje på plate
26x38
2 stk. selges samlet.
Vurdering