Askevold, Anders(1834-1900)
Ved overfartstedet 1878
Olje på lerret
45x73
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1878.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 75 000
Olje på lerret
45x73
Vurdering