Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Ved overfartstedet 1878

Olje på lerret
45x73
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1878.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 75 000