Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Frieriet 1849

Blyant og pastell på papir, lysmål
diameter: 85
Signert og datert nede t.h.: A Tidemand 49 Df

Rondell.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 320 000