Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Tempera V 1968

Tempera på plate
58x78
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -68

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 3 200