Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Tempera V 1968
Tempera på plate
58x78
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne -68
Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 3 200