Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Peterssen, Eilif(1852-1928)
Kveld ved Hafrsfjord 1900

Olje på lerret
55x67
Signert og datert nede t.h.: Eilif P 1900 Påtegnet med stedsbestemmelse nede t.h.: HAFSFJORD

Kokkin nr. 453.

Høstutstillingen, Kristiania 1900, kat.nr. 178.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000