Peterssen, Eilif(1852-1928)
Kveld ved Hafrsfjord 1900
Olje på lerret
55x67
Signert og datert nede t.h.: Eilif P 1900 Påtegnet med stedsbestemmelse nede t.h.: HAFSFJORD
Kokkin nr. 453.
Høstutstillingen, Kristiania 1900, kat.nr. 178.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000