Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Lauving

Olje på lerret
40x45
Signert nede t.v.: T Gjesdal

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Thoralf Gjesdal Stavanger: Lauving".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000