Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Hertervig, Lars(1830-1902)
Landskap med fjellknauser 1874

Blandingsteknikk på papir, lysmål
35x51
Signert og datert nede på midten: Larsen Hertervig 1874.

Kunstnerforbundet, Oslo 1981, kat.nr. 157.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000