Harveg, Rino(1918-)
Landskap
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Rino Harveg
Påtegnet med tittel, datert 1947 og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 1 000
Tilslag NOK 2 600
Olje på plate
50x61
Vurdering
NOK 1 000