Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase

Olje på lerret
51x40
Signert nede t.v.: A. Kavli

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 62 000