Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase
Olje på lerret
51x40
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 62 000
Olje på lerret
51x40
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering