Fjell, Kai(1907-1989)
Vinternatt
Litografi med håndkolorering i pastell, lysmål
69x54
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: K.T. VII/XXV. Påtegnet med tittel og teknikk nede på arket: "-Vinternatt- (Lito og Pastell)".
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 35 000