Skredsvig, Christian(1854-1924)
Taaran Omnan, Eggedal 1888
Blyant og akvarell på papir
23x30
Signert og datert nede t.v.: CS. 88 Påtegnet på bakplaten: "Taaran Omman" (Omnan?).
Påtegnet på baksiden av innramming: "Konen Taaran på gården Omnan Eggedal".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00