Hamsun, Tore(1912-1995)
Furutrær
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Hamsun
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 3 200
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Hamsun
Vurdering
NOK 3 000