Werenskiold, Erik(1855-1938)
To skiløpere 1912
Radering, lysmål
31x37
Signert med blyant nede t.h.: Erik Werenskiold
Signert og datert i platen nede t.h.: EW 1912. Nummerert nede t.v.: Opus 45. Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: "Til Werner fra Liv 1945."
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000