Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Skogsinteriør
Olje på plate
30x37
Signert nede t.h.: EHJ
Påtegnet med tittel, datert 1949 og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
30x37
Signert nede t.h.: EHJ
Vurdering
NOK 10 000