Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1944

Olje på plate
59x73
Signert og datert oppe t.v.: G. SG -44

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering