Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Bleken, Håkon(1929-)
Vår 1962

Olje på lerret
34x92
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -62

Påtegnet med tittel på tysk, og datert på baksiden, på blindrammen: "Frühjahr. -62". Påtegnet med annen tittel på baksiden av rammen: " Vårløsning -62".

Kunstnerforbundet, Oslo 1963, kat.nr. 20.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 9 000