Bleken, Håkon(1929-)
Vår 1962
Olje på lerret
34x92
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -62
Påtegnet med tittel på tysk, og datert på baksiden, på blindrammen: "Frühjahr. -62". Påtegnet med annen tittel på baksiden av rammen: " Vårløsning -62".
Kunstnerforbundet, Oslo 1963, kat.nr. 20.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000