Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi, lysmål
61x79
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70.

Nummerert og påtegnet nede t.v.: Serigrafi 53/100.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering