Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Galleriet

Fra Geitemyrsveien 1943
Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Geitemyrsveien 1943

Olje på plate
38x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: J Rian 43

Signert og påtegnet med blyant på lapp fra "Alf Bjerckes Fernissfabrikk "Artisto" malerplater": "J Rian Malt i Gjetermyrsveien 19. Juni 1943". Dette også i avskrift med penn på rammen.

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000