Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Fra Åsgårdstrand 1964
Olje på lerret
85x104
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1964
Påtegnet, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Aasgaardstrand".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000