Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Sprellemann

Olje på lerret
60x60
Signert nede t.h.: EHJ

Påtegnet med tittel, datert 1962 og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 19 000