Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Sprellemann
Olje på lerret
60x60
Signert nede t.h.: EHJ
Påtegnet med tittel, datert 1962 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Tilslag NOK 19 000