Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
44x51
Signert nede t.h.: A - Kavli

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 34 000