Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes
Olje på lerret
44x51
Signert nede t.h.: A - Kavli
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 34 000
Olje på lerret
44x51
Signert nede t.h.: A - Kavli
Vurdering