Dahl, Peer Lorentz(1915-2005)
Ting i atelieret 1977
Olje på lerret
112x138
Signert og datert nede t.h.: Peer Lorentz Dahl 77
Signert på baksiden av lerretet: "Peer Lorentz Dahl". Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000