Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Fjordlandskap med folkeliv 1916
Olje på plate
30x40
Signert og datert nede t.v.: Hans Andreas Dahl. 1916
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på plate
30x40
Vurdering