Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Nilsen, Ulf(1950-)
Polsk bilde

Olje på lerret
98x70
Signert nede t. h.: UN

Uinnrammet.

Kunstnerforbundet, Oslo 1985, kat. nr. 7.

Vurdering