Ransve, Bjørn(1944-)
Kentaur, Torso 1977
Litografi, lysmål
85x60
Signert og datert nede t. h.: Bjørn Ransve 1977
Nummerert nede t. h.: 3/45.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 9 000
Litografi, lysmål
85x60
Nummerert nede t. h.: 3/45.
Vurdering
NOK 10 000