Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på lerret
40x73
Signert nede t.h.: A. Rasmussen
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
40x73
Vurdering