Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Vikingtokt 1887
Olje på mahogniplate
39x69
Signert nede t.v.: J: Bennetter.
Datert nede t.h.: 21/6 1887.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på mahogniplate
39x69
Datert nede t.h.: 21/6 1887.
Vurdering