Holbø, Kristen(1869-1953)
Vårkveld i Lillehammer 1925
Olje på lerret
78x97
Signert og datert nede t.h.: K Holbö. 25.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vaarkveld i Lillehammer".
Kunstnernes Hus, Oslo 1940, kat.nr. 79.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000