Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Hennig, Otto(1871-1920)
I Nordmarka etter snefall

Olje på lerret
92x115
Signert nede t.v.: O Hennig

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "I Nordmarken efter snefald".

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 31 000