Zorn, Anders(1860-1920)
Dalälven 1919
Radering, lysmål
21x15
Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1919
Signert med blyant nede t.h.: Zorn
ZG 284.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 13 500
Radering, lysmål
21x15
ZG 284.
Vurdering