Ythjall, Terje(1943-)
Velkommen i det grønne 1984
Olje på lerret
61x100
Dobbeltsignert og datert nede t.h.: Terje Ythjall 1984 T. Ythjall
Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden, på blindrammen: "Velkommen".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 16 000