Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Vår i Vinje

Olje på plate
24x29
Signert nede t.v.: H Kihle

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Harald Kihle Vår i Vinje (1950)".

Vurdering
NOK 6 000

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 11 000