Hoff, Tor(1925-1976)
Sittende kvinne som bøyer seg 1957
Blandingsteknikk på papir, lysmål
44x56
Signert og datert nede t.h.: Tor Hoff 1957
Vurdering
NOK 5 000
Tilslag NOK 3 800
44x56
Vurdering
NOK 5 000