Krohg, Per(1889-1965)
Mannen på vei inn i bildet
Olje på plate
19x24
Signert nede t.v.: P. Krohg
Signert og påtegnet på lapp på baksiden av platen: "Motiv fra Paris: Manden på vei ind i bildet. Per Krohg".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000