Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Krohg, Per(1889-1965)
Mannen på vei inn i bildet

Olje på plate
19x24
Signert nede t.v.: P. Krohg

Signert og påtegnet på lapp på baksiden av platen: "Motiv fra Paris: Manden på vei ind i bildet. Per Krohg".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000