Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Enger, Erling(1899-1990)
Bygate 1943

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000