Enger, Erling(1899-1990)
Bygate 1943
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -43
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på plate
38x46
Vurdering