Auksjon tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Christ, Fritz(1887-1978)
Oppstilling I

Olje på plate
46x55
Usignert

Plakett på rammen: "Kultur og Minne Fritz Christ: Oppstilling I". Påtegnet med tittel på lapp fra Statens Kunstustilling på baksiden: "Oppstilling I". Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden av rammen: "Fritz Christ Tollbodgt 30 Oppstilling Skisse Kr 600- N. Kunstutstilling Kjhavn". Påtegnet samme sted med flere utstillingsnumre: "43" og "182".

Kunstnernes Hus, Oslo 1956, kat.nr. 19 med tittel: "Oppstilling I".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000