Strøm, Halfdan(1863-1949)
Barnebarn 1932
Olje på lerret
90x60
Signert og datert nede t.h.: 1932 Halfdan Strøm.
Signert og påtegnet med tittel på tysk av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Prof. Strøm 165 "Kindeskind"".
Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 283.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000