Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Figurer i landskap1978

Fargelitografi, lysmål
50x44
Signert og datert nede t. h.: Knut Jørgensen 1978

Nummerert nede t. v.: 98/100.

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 5 500