Baade, Knud(1808-1879)
Selvportrett 1844
Olje på lerret
24,5x20,5
Signert og datert nede t.v.: Baade 1844
Påtegnet på bakplate: "Selv portræt av maleren Knud Andreasen Baade. f. 1808 +1879.". Baade var på denne tiden hos Johan Christian Dahl i Dresden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000