Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Ukjent, kunstner
Foss med sagbruk

Olje på papir, oppklebet på lerret
26x36
Signert nede t.v.: Mort

Er antagelig malt av Gustav A. Mordt. Motivet skal angivelig være Hønefossen.

Vurdering

Tilslag NOK 25 000