Ødegaard, Hans(1876-1943)
Høstlandskap, Eggedalen
Olje på lerret
90x69
Signert nede t.v.: H. Ødegaard
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
90x69
Vurdering