Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Skøyte ved klipper 1890

Olje på lerret
70x110
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 90

Stuen.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000