Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00
Kaulum, Haakon(1863-1933)
Stavanger havn sett fra Grand Hotel

Olje på lerret
90x66
Signert nede t.h.: Kaulum

Påtegnet med tittel nede t.v.: Stavanger Havn seet fra "Grand Hotel"
Stuen.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000