Auksjon mandag 31. oktober 2011 kl 18:00
Kay, James(1858-1942)
Havn, vinter

Olje på lerret
70x92
Signert nede t.h.: James Kay. R.S.W. (Royal Scottish Society of Painters in Water-colours)

Angivelig fra Kanalen, enten Dover eller Calais.
Peisestuen.

Vurdering

Auksjonert mandag 31. oktober 2011 kl 18:00

Tilslag NOK 58 000