Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne i interiør

Olje på lerret
70x66
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000