Hagen, Else(1914-2010)
Prestekrave
Olje på lerret
112x83
Signert nede t.h.: Else Hagen
Påtegnet med tittel på lapp fra Statens kunstutstilling.
Statens kunstutstilling, Oslo 1957, kat.nr. 54 med tittel: "Prestekrave".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000