Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Hagen, Else(1914-2010)
Prestekrave

Olje på lerret
112x83
Signert nede t.h.: Else Hagen

Påtegnet med tittel på lapp fra Statens kunstutstilling.

Statens kunstutstilling, Oslo 1957, kat.nr. 54 med tittel: "Prestekrave".

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 26 000