Ender, Axel(1853-1920)
Skogsparti med jente, gutt og kyr
Olje på lerret
55x82
Signert nede t.h.: Axel Ender-
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
55x82
Vurdering