Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00

Store sal, Gamle Logen

Vardøhus festning
Balke, Peder (1804-1887)
Vardøhus festning

Olje på papir, oppklebet på plate
38x52
Usignert

Malt i 1860-årene.

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000