Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rid til kyrkje 1974
Fargelitografi, lysmål
28x37
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle lito -74
Nummerert nede t.v.: 28/125. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 14 500