Bratland, Jacob(1859-1906)
Gutt med seilbåt
Olje på lerret
51x67
Signert nede t.v.: Jac. Bratland
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
51x67
Vurdering
NOK 30 000–50 000