Auksjon mandag 28. november 2011 kl 20:00
Bratland, Jacob(1859-1906)
Gutt med seilbåt

Olje på lerret
51x67
Signert nede t.v.: Jac. Bratland

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 28. november 2011 kl 20:00

Tilslag NOK 28 000